В Австралії дозволять COVID-вакцинацію дітей від 11 років

В Австралії дозволять COVID-вакцинацію дітей від 11 років

В Австралії дозволять COVID-вакцинацію дітей від 11 років

Президент Австралійської медичної асоціації Омар Хоршід анонсував введення вакцинації від коронавірусу серед дітей від 11 років.

Це може статися вже в наступному році, повідомляє The Guardian.

За його словами, впровадження імунізації дітей буде насамперед залежати від клінічних випробувань і схвалення регулюючих органів.

«Припускаю, що в наступному році буде проводитися програма вакцинації в школах, тому що на отримання різних дозволів потрібно вдосталь часу та вакцин», – сказав Хоршід.

Насамперед австралійська влада розглядає вакцинацію дітей препаратом Pfizer.

Тому як компанія заявила, що після результатів клінічних випробувань буде домагатися дозволу регулюючих органів в США, Європі та інших країнах на те, що її вакцина буде використовуватися для дітей у віці від 5 до 11 років.

Читайте також:

Вакцина проти коронавірусу Pfizer є безпечною та викликає «стійкий» імунітет у дітей віком від 5 до 11 років, повідомили в BioNTech.

Нагадаємо, вакцина від коронавірусу компанії Pfizer для дітей може з’явитися в найближчі тижні. Препарат такий самий, що і для дорослого населення, але з меншим дозуванням.

Вакцинувати дітей від COVID варто, але поки зарано, заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Невакциновані діти у 10 разів частіше заражаються штамом «Дельта», ніж вакциновані. При цьому складність перебігу хвороби така сама, як і в попередніх штамів, розповіли в американських центрах із контролю та профілактики захворювань (CDC).

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.