В Абу-Дабі безкоштовно вакцинуватимуть туристів

В Абу-Дабі безкоштовно вакцинуватимуть туристів

В Абу-Дабі безкоштовно вакцинуватимуть туристів

В Абу-Дабі безкоштовно вакцинуватимуть туристів

Абу-Дабі, столиця Об’єднаних Арабських Еміратів, пропонує туристам безкоштовні щеплення від COVID-19, які раніше були доступні тільки громадянам ОАЕ і власникам посвідки на проживання.

Немає ніяких вказівок на те, що зміна стосується Дубая, найбільш густонаселеного емірату, або п’яти інших еміратів, повідомляє Reuters.

Відвідувачі з візами, виданими Абу-Дабі, та власники паспортів, які мають право на туристичну візу, при прибутті в ОАЕ через Абу-Дабі можуть забронювати безкоштовні вакцини.

Власники документів про право на проживання або в’їзних віз, термін дії яких закінчився, також мають право на безкоштовні щеплення в Абу-Дабі.

Влада охорони здоров’я ОАЕ заявила цього місяця, що майже 85% населення отримали принаймні одну дозу вакцини. При цьому не було озвучено, скільки людей отримали дві дози.

За останній місяць кількість заражень в ОАЕ зросла, і в Абу-Дабі все ще існують обмеження на в’їзд, включаючи домашній карантин та ПЛР-тестування з інтервалом після прибуття. Люди, які їдуть з інших еміратів, також проходять тестування.

Мандрівники з 27 країн, включаючи Китай, Німеччину та США, можуть в’їжджати без карантину після прибуття. SEHA в Абу-Дабі пропонує вакцини китайського державного виробника ліків Sinopharm та Pfizer/BioNTech.

Нагадаємо, у травні Об’єднані Арабські Емірати оголосили про початок розповсюдження в країні вакцини від COVID-19 коронавірусу місцевого виробництва.

У березні повідомлялося, що Об’єднані Арабські Емірати можуть стати першою країною в світі, де з’явиться колективний імунітет проти коронавірусу.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.