Усі регіони України перейшли до «жовтої» зони карантину

Усі регіони України перейшли до «жовтої» зони карантину

Усі регіони України перейшли до «жовтої» зони карантину

Всі регіони України перейшли до «жовтої» зони карантину. Остання – Донецька область вийшла з «помаранчевої» зони, там повернувся в норму показник відсотку від епідемічного порогу, тепер він становить 94,4% при нормі 100%.

Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я.

Тепер в Україні не залишилося регіонів, де був би перевищений хоч один показник по COVID-19. У п’яти областях показники частково відповідають «зеленій» зоні карантину. У Києві, Закарпатській, Полтавській і Хмельницькій областях відсоток від епідпорогу становить менше 50%, а у Вінницькій області коефіцієнт виявлення випадків інфікування – менше 5%.

Раніше в Міністерстві охорони здоров’я України повідомили, що один регіон повністю готовий до переходу в «зелену» зону карантину. Ще п’ять областей за показниками частково відповідають «зеленій» зоні.

Віце-прем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, коли в Україні з’являться COVID-паспорта. Запуск документів відбуватиметься синхронно з Європейським союзом – з 1 липня.

Міністерство охорони здоров’я веде переговори з постачальниками вакцини, щоб вони раніше відвантажили препарати для України.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.