Уряд планує розширити коло отримувачів субсидій

Уряд планує розширити коло отримувачів субсидій

Уряд планує розширити коло отримувачів субсидій

Уряд планує розширити коло отримувачів субсидій

Кабмін розробляє комплекс заходів, щоб допомогти населенню з боргами за комунальні послуги. Також розглядається питання розширення кола тих, хто може отримати субсидію.

Про це йшлося на урядовій нараді під головуванням прем’єра Шмигаля щодо стану розрахунків населення за житлово-комунальні послуги, повідомляє Урядовий портал. На ній також були Міністр соціальної політики Марина Лазебна, в. о. Міністра енергетики Юрій Вітренко, представники Міністерства фінансів і Міністерства розвитку громад та територій, керівництво НАК «Нафтогаз» і народні депутати.

Як вказав прем’єр, існує необхідність розробити механізм погашення вже наявних боргів населення за компослуги, а також подальшої підтримки тих громадян, хто не може сплачувати комірне.

За підсумками цієї наради прем’єр доручив профільним міністерствам опрацювати можливість розширення кола отримувачів субсидій, зокрема через інформування населення про можливість отримання такої допомоги, а також створити інструмент, який допоможе населенню звіряти розрахунки з постачальником. Мінфін разом з Міненерго мають напрацювати механізм щодо вирішення проблеми протермінованої заборгованості, а Мінрегіон спільно з місцевою владою повинні провести комунікаційну роботу для запобігання подальшого зростання боргів за житлово-комунальні послуги.

Раніше комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг рекомендував Верховній Раді прийняти за основу та в цілому постанову про захист населення у зв’язку з підвищенням тарифів на комунальні послуги. Документ передбачає спеціальний тариф на електроенергію за споживання до 100 кВт в місяць.

Верховна Рада схвалила закон про монетизацію компенсацій для українців, що використовують електричне опалення. З бюджету буде виділено на вказані цілі 1,4 млрд гривень.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.