Уряд допоможе фермерам, які постраждали від посухи

Уряд допоможе фермерам, які постраждали від посухи

Уряд допоможе фермерам, які постраждали від посухи

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що уряд напрацював механізм підтримки невеликих фермерів, які постраждали від посухи.  Кожен малий фермер, який обробляє до 50 гектарів, зможе отримати від держави грошову компенсацію.

Уряд допоможе фермерам, які постраждали від посухи

Денис Шмигаль Прем’єр-міністр України

«Перший механізм передбачає відшкодування фермерам втрат внаслідок можливого пошкодження посівів. Наприклад, якщо фермер через посуху втратив значну частину посівів озимих або зернових культур, то він зможе отримати державну підтримку в розмірі 4700 грн за один гектар. Це захистить малих фермерів від непередбачуваних надзвичайних ситуацій. Відповідна програма поширюватиметься на господарства, які мають в обробітку до 50 гектарів»

Також Шмигаль заявив, що Кабмін встановив механізм надання бюджетної субсидії виробникам гречки до 5000 грн за один гектар, але не більше ніж на 300 гектарів оброблюваних угідь одним отримувачем. Це має збільшити потенціал виробництва гречки для внутрішнього ринку і у перспективі – для експорту.

Нагадаємо, 11 серпня Уряд затвердив порядок відшкодування коштів, що виплачуються фермерам, які втратили свої посіви.

Станом на 5 серпня українці уклали 4117 угод на ринку землі. Державний «Укргазбанк» першим в Україні видав кредит на купівлю сільськогосподарської землі.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.