Українців почали прищеплювати другою дозою AstraZeneca

Українців почали прищеплювати другою дозою AstraZeneca

Українців почали прищеплювати другою дозою AstraZeneca

В Україні почали прищеплювати від коронавірусу другою дозою вакцини AstraZeneca. За вчора, 26 квітня, чотири людини в Запорізькій області отримали друге щеплення даної вакцини.

Як свідчать дані Ради національної безпеки і оборони (РНБО) по COVID-19, ввсего в Україні другу дозу отримали вже 9 осіб. При цьому двоє людей отримали одну дозу вакцини за кордоном, а ще троє – були повторно щеплені 8 квітня.

Всього за добу вакцинували 11 100 чоловік, з яких 11 096 – першою дозою. Вакцину Pfizer отримали 3588 осіб, Sinovac – 5602, AstraZeneca – 1896.

З початку кампанії вакцинували першою дозою 539 124 українця.

Раніше глава Європейської комісії Урсула фон дер Ляйєн пригрозила забороною на експорт компанії AstraZeneca. Компанія поставила тільки частину узгодженої кількості препарату.

Напередодні Європейське агентство лікарських засобів (EME) визнало, що вакцина AstraZeneca повністю «безпечна і ефективна» і це очевидний факт.

Раніше у Всесвітній організації охорони здоров’я опублікували результати досліджень зв’язку вакцинації препаратом AstraZeneca і тромбозом. Поки жодної смерті після введення цієї вакцини від COVID-19 в світі не зареєстрували.

В Україні з понад 62 тисяч щеплень від коронавірусу була зафіксована 361 побічна реакція на вакцину, що становить близько 0,5%. Два випадки побічної реакції вимагали медичного нагляду.

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що інтервал між щепленнями вакциною від коронавируса AstraZeneca збільшили до 90 днів. Раніше другу дозу вакцини можна було вводити через 28 днів.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.