Україна знову очолила ТОП країн за кількістю власників криптовалют

Україна знову очолила ТОП країн за кількістю власників криптовалют

Україна знову очолила ТОП країн за кількістю власників криптовалют

Україна посіла перше місце у світі за кількістю власників криптовалют відносно загального населення країни за версією криптоплатформи triple-a.io. Аналітики порахували, що в Україні є 5 565 881 користувач віртуальних активів або близько 12,73% жителів країни.

На другому місці рейтингу – Росія, 17,37 млн її жителів або 11,91% населення володіють криптоактивами, третя позиція – Венесуела (2,9 млн або 10,34%).

Найменше криптовалютою цікавляться жителі Папуа – Новій Гвінеї: крипто валютами там володіє лише 0,89% населення або близько 79 тис. чоловік.

« З липня 2019-го по червень 2020-го Україна відправила криптовалюта на суму $8,2 млрд і отримала на суму $8 млрд… Україна – батьківщина команд, які започаткували кріптостартапи Bitfury, Hacken і Propy, не говорячи про численних криптографічних розробників», – зазначили у triple-a.io.

Також сьогодні Україна лідирує у прийнятті віртуальних активів населенням за даними блокчейн-аналітиків The Chainalysis.  Найрізноманітніші сфери українського бізнесу надають послуги або реалізують товари за криптогроші, а фізичні особи продають і купують за криптовалюту майно – від нерухомості до авто. У країні також діє широка мережа криптобірж, онлайн-обмінників та криптобанкоматів.

Бізнес Попит на криптовалюту зростає: різкий ціновий скачок і нові сервіси 06/10/2021

Утім, значна частка ринку віртуальних активів в Україні знаходиться у сірій зоні і це, на думку Мінцифри, «створює потенційні ризики як для держави, так і для бізнесу і користувачів». Влада розраховує, що остаточне прийняття закону «Про віртуальні активи» введе криптовалюту в правове поле.

Однак президент України Володимир Зеленський наклав вето на законопроект №3637 про легалізацію криптовалют. Глава держави пропонує не створювати новий орган регулювання ринку, а віддати регулювання обороту віртуальних активів до компетенції Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.