Україна закриє вільний в’їзд для Індії

Україна закриє вільний в’їзд для Індії

Україна закриє вільний в’їзд для Індії

Заступник глави МОЗ та головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко оголосив про закриття кордону для Індії з 2 травня. Таке рішення ухвалили через спалах COVID-19 в Індії протягом останнього тижня.

Усі особи, які повертаються з Індії до України, повинні пройти самоізоляцію незалежно від результатів ПЛР-тесту на коронавірус.

«Громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які постійно або тимчасово проживають на території України, є подружжям або дітьми громадян України, які перетинають державний кордон на в’їзд в Україну і прибули з Республіки Індія або перебували на її території не менше 7 з останніх 14 днів підлягають обов’язковій самоізоляції незалежно від наявності результатів ПЛР тесту», – сказав Ляшко на брифінгу.

Як відомо, в Індії минулого тижня чотири дні поспіль фіксували антирекорди за кількістю нових заражень COVID-19. Щодня в країні підтверджували понад 300 тисяч заражень.  У ВООЗ не стали стверджувати, що єдиною причиною спалаху COVID-19 в Індії є більш заразний варіант вірусу.

Так званий індійський штам коронавірусу вже циркулює в Туреччині і не обійде Україну. Це станеться до кінця травня, повідомив глава Держспоживслужби Києва Олег Рубан.

Від інших штамів індійський відрізняється наявністю подвійної мутації. ВІнституті молекулярної біології та генетики НАН України вважають, що «індійський» штам коронавірусу є менш небезпечним, ніж британський вид.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.