Україна заборонила в'їзд за СOVID-довідками невизнаної республіки

Україна заборонила в’їзд за СOVID-довідками невизнаної республіки

Україна заборонила в'їзд за СOVID-довідками невизнаної республіки

Україна заборонила в’їзд за СOVID-довідками невизнаної республіки

Україна заборонила в’їзд на територію країни кільком жителям Придністров’я за довідками про щеплення від коронавірусу, виданими владою невизнаного Придністров’я. Прикордонники пояснили, що придністровські довідки не визнаються і для в’їзду необхідний документ з печаткою офіційної влади Молдови.

Про це повідомляє NewsMaker. 

В «міністерстві закордонних справ» регіону 9 червня заявили, що бланки сертифікатів, видані затриманим громадянам, офіційно затверджені ВООЗ. Документи нічим не відрізняються від довідок, які видаються на території, контрольованій конституційною владою Молдови, і взаємодіючих з Україною, ВООЗ та ОБСЄ, щоб вирішити питання «в інтересах забезпечення свободи пересування людей і недопущення дискредитації ідеї вакцинації сертифікованими ВООЗ вакцинами».

У Придністров’ї використовують вакцини AstraZeneca, Pfizer і «Супутник V». Російський препарат постачають в регіон як гуманітарну допомогу.

Уже з 1 липня в ЄС з’явиться єдиний внутрішній COVID-сертифікат. Документ дозволить 450 млн громадян 27 країн отримати свободу для подорожей.

В Україні за добу, 8 червня, виявили 1385 нових випадків коронавірусу. Найбільша кількість підтверджених випадків зареєстровано в Києві (262), Київській (142), Харківській (87), Дніпропетровській (75) та Рівненській (75) областях.

Сполучені Штати Америки і Європейський союз налаштовані на відновлення розслідування походження COVID-19. Планується спільну заяву з цього питання на саміті 15 червня.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.