Україна стала другим у світі експортером зернових

Україна стала другим у світі експортером зернових

Україна стала другим у світі експортером зернових

Україна стала другим у світі експортером зернових

За підсумками 2019/2020 маркетингового року Україна посіла друге місце за обсягами експорту зернових, поступившись першою позицією Сполученим Штатам.

«Україна є важливим гравцем на міжнародному ринку зерна, одним з гарантів продовольчої безпеки в світі, та має потенціал у нарощенні виробництва і експорту зернових. За результатами 2019/2020 маркетингового року в сукупності за обсягом експорту всіх зернових культур Україна стала «срібними призерами», пропустивши вперед лише США», – заявив торговий представник України, заступник галви Мінекономіки Тарас Качка на 52-й сесії Міжнародної ради по зерну.

Він зазначив, що за рік за даними міністерства сільського господарства США у рейтингу найбільших експортерів зернових Україна посіла 2 місце за поставками ячменя, 4 – по кукурудзі, 5 – по пшениці.

Бізнес Відновлення зовнішньої торгівлі: зростання експорту й звуження дефіциту балансу 15/01/2021

Нагадаємо, до трійки найбільш експортованих з України товарів належать: зернові – на $9,4 млрд, чорні метали – на $7,7 млрд, жири та олії тваринного або рослинного походження – на $5,8 млрд. Як повідомлялось, врожай-2020 став найменшим за три роки.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.