Україна посилить обмеження для країн, де поширюються нові штами COVID-19

Україна посилить обмеження для країн, де поширюються нові штами COVID-19

Україна посилить обмеження для країн, де поширюються нові штами COVID-19

Україна посилить обмеження з перетинання кордонів для кількох країн, де поширюються нові штами COVID-19 «Дельта» і «Лямбда». Найближчим часом Кабінет міністрів прийме додатковий захист для реагування на цю загрозу.

Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данилов під час брифінгу за підсумками чергового засідання відомства.

«Було заслухано міністра охорони здоров’я Віктора Ляшко і найближчим часом Кабінет міністрів прийме додатковий захист для реагування на цю загрозу. Перш за все ті країни, де штам «Дельта» розвивається … Будемо ставити більш жорсткі обмеження щодо цих країн. Це Індія, Росія, Білорусь і ще дві країни Євросоюзу.

Ми будемо висувати вимоги, щоб зменшити кількість людей, які будуть перетинати звідти кордон. Більш того, ми не виключаємо, що Кабінет міністрів прийме заходи щодо цих країн», – сказав Данилов.

У Києві почалася підготовка до третьої хвилі пандемії COVID-19. Відповідне рішення прийняв місцевий штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Громадяни Угорщини зможуть отримати третю дозу вакцини від COVID-19 з 1 серпня. Також щеплення від коронавируса стануть обов’язковими для всіх медичних працівників.

У Китаї вводять обмежувальні заходи для невакцинованих. Учням не дозволять повернутися в школу, якщо вся їхня сім’я не буде повністю щеплена від COVID-19.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.