Україна отримала від США велику партію вакцини Pfizer

Україна отримала від США велику партію вакцини Pfizer

Україна отримала від США велику партію вакцини Pfizer

У неділю, 29 серпня, в Україну прибула чергова партія COVID-вакцини Pfizer-BioNTech від уряду Сполучених Штатів Америки. 188 370 доз препарату допоміг доставити Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ).

Про це повідомляє прес-служба ЮНІСЕФ.

«Ці дози разом з розчинником для розведення вакцини надаються Україні урядом США через ініціативу COVAX в рамках глобальних заходів щодо забезпечення справедливого та рівного доступу до безпечних і ефективних вакцин проти COVID-19 для всіх країн світу», – повідомили в організації.

Нову партію вакцини Pfizer-BioNTech будуть використовувати для вакцинації українців в центрах масової вакцинації та імунізації організованих колективів.

«До кінця 2021 року, очікується, що Україна повинна отримати достатню кількість вакцин різних виробників, щоб захистити до 20% населення від COVID в рамках ініціативи», – додали в ЮНІСЕФ.

Раніше повідомлялося, що МОЗ розглядає можливість того, що в разі зростання захворюваності і переходу індикаторів в« червону »зону Епідзагрози деякі сфери економіки продовжать працювати. Це можливо за умови вакцинації колективу і відвідувачів, уточнив на зустрічі з журналістами міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Поставки в Україну вакцини від COVID-19 компанії Moderna для першої дози відновляться після використання вже завезеного кількості цієї вакцини .

В Україні незначний відсоток дітей хворів на коронавірус, тому їх поки вакцинувати не будуть – головний акцент робиться на старших вікових групах.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.