Україна отримала із США партію інноваційних ліків проти COVID-19

Україна отримала із США партію інноваційних ліків проти COVID-19

Україна отримала із США партію інноваційних ліків проти COVID-19

Україна отримала з США партію інноваційних ліків від коронавірусу. Препарати надала благодійна організація Direct Relief.

Про це повідомляє посольство України в США.

Гуманітарний вантаж інноваційних ліків від коронавірусу оцінюється в десятки мільйонів доларів. Загальна вартість допомоги у вигляді 60 тисяч флаконів лікарських препаратів досягає 20 мільйонів доларів.

У список увійшли Bamlanivimab і Etesevimab, використовувані проти COVID-19. Отримання необхідних ліків погодив президент України Володимир Зеленський під час візиту в США. Ліки рекомендовані для пацієнтів з легким і середнім ступенем тяжкості коронавірусної хвороби, особливо при наявності ризику переходу у важку форму.

Після того, як вантаж буде розмитнений, Міністерство охорони здоров’я України розподілить препарати по всіх регіонах.

Direct Relief (Каліфорнія, США), з якою налагодило домовленості посольство, є громадською організацією і працює в 60 країнах світу.

Кількість нових випадків COVID-захворювання за тиждень виросло на чверть і два дні поспіль коефіцієнт виявлення випадків інфікування перевищує граничні для «зеленої» зони 4%.

Три випадки зараження штамом коронавірусу «Мю» вперше виявлені в Південній Кореї.

Станом на 4 серпня в Україні вакцинували від коронавірусу 167 489 осіб. З них одну дозу отримали 49 670 осіб, повністю імунізовані – 117 819.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.