Угорщина почала першою в ЄС прищеплювати китайської COVID-вакциною

Угорщина почала першою в ЄС прищеплювати китайської COVID-вакциною

Угорщина почала першою в ЄС прищеплювати китайської COVID-вакциною

Угорщина почала першою в ЄС прищеплювати китайської COVID-вакциною

У середу, 24 лютого, в Угорщині для вакцинації почали застосовувати китайський препарат від коронавірусу компанії Sinopharm.

Таким чином, Угорщина стала першою країною ЄС, яка приступила до використання вакцини китайського виробництва, повідомляє Euronews.

«Сьогодні ми починаємо робити щеплення китайською вакциною», – заявив прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан.

Угорщина купила у компанії Sinopharm п’ять мільйонів вакцин – цього достатньо для лікування 2,5 мільйона осіб. Проте вакцина поки не була схвалена Європейським агентством з лікарських засобів.

Постанова уряду спростило процес затвердження вакцини в Угорщині, дозволивши використовувати будь-яку вакцину, що вводиться щонайменше одного мільйона осіб у всьому світі, без проходження перевірки регуляторним органом країни.

Як відомо, нещодавно в Угорщину прибула партія вакцини від COVID-19 Sinopharm, виробленої в Китаї. Таким чином, Угорщина стала першою країною в Євросоюзі, яка отримала китайську вакцину.

Крім того, 22 січня Угорщина уклала контракт на постачання російської вакцини від COVID «Супутник V», яка повинна надійти в країну в три етапи.

Після цього, 2 лютого, Угорщина отримала першу партію російської вакцини «Супутник V». В країну доставили 40 тисяч доз препарату, що дозволить вакцинувати 20 тисяч жителів Угорщини.

Читайте також:

Гана стала першою у світі країною, що отримала партію вакцини від коронавірусу в рамках міжнародного механізму COVAX. Мова йде про препарат фармацевтичної компанії AstraZeneca, перша партія якого вже прибула в країну.

В Україні сьогодні розпочалася вакцинація населення від коронавірусу. Першим щеплення отримав лікар у Черкаській області.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.