У ВООЗ пояснили переваги вакцинації від COVID-19

У ВООЗ пояснили переваги вакцинації від COVID-19

У ВООЗ пояснили переваги вакцинації від COVID-19

У ВООЗ пояснили переваги вакцинації від COVID-19

Експерт ВООЗ доктор Кетрін О’Брайен пояснила, для чого необхідна вакцинація, враховуючи, що після неї пацієнт все одно може заразитися COVID-19. Ефективність вакцин становить від 80 до 90 відсотків.

Про це Катерин О’Брайен розповіла в інтерв’ю ООН.

Серед вакцинованих пацієнтів випадки зараження реєструються рідко, а їх імовірність не для всіх однакова. Більш високий ризик для літніх і людей зі слабкою імунною системою.

Зараз стало більше випадків зараження серед вакцинованих, тому що люди припинили дотримуватися інших правил, що запобігають передачу вірусу: коли знімають обмеження, і інфекція починає швидше поширюватися, люди, в тому числі вакциновані, більше схильні до зараження.

«Я хочу особливо підкреслити, що вакцини захищають і вас, і оточуючих. Якщо ви все-таки захворіли, то хвороба протікатиме набагато легше, ніж якби ви не були вакциновані», – пояснила О’Брайен.

Представник ВООЗ нагадала, що в разі зараження вакциновані поширюють вірус протягом набагато більш короткого часу, ніж всі інші інфіковані. У тих рідкісних випадках, коли людина заражається після повного курсу вакцинації, у неї набагато менше вірусне навантаження – кількість вірусів в носі і горлі, тому і інші при зараженні від неї отримують набагато меншу «дозу» інфекції.

Зараз найголовніше – зупинити передачу вірусу, будь то за допомогою вакцин або запобіжних заходів, тому вакцинація особливо важлива на даному етапі, додала доктор О’Брайен.

В Україні за минулу добу, 17 серпня, виявили 1 447 нових випадків коронавірусу.Найбільша кількість підтверджених випадків зареєстровано в Києві (181), Донецькій (155), Одеській (130), Дніпропетровській (93) та Харківської (89) областях.

В Україні поки не планують закривати кордони з -за нового штаму коронавируса «Дельта», проте правила в’їзду вже зробили більш суворими. Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

МОЗ України офіційно визнав вакцину від коронавірусу Janssen (Johnson & Johnson) для екстреного медичного застосування.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.