У ВООЗ пояснили, чому Євро-2020 може спровокувати нову хвилю COVID-19

У ВООЗ пояснили, чому Євро-2020 може спровокувати нову хвилю COVID-19

У ВООЗ пояснили, чому Євро-2020 може спровокувати нову хвилю COVID-19

У Всесвітній організації охорони здоров’я пояснили, чому чемпіонат Євро-2020, який проходить зараз, може спровокувати четверту хвилю COVID-19. За останні три місяці захворюваність в Європі вже виросла на 10%.

Про це повідомляє Reuters.

Основною причиною поширення коронавірусу залишаються великі скупчення людей. На стадіонах, в пабах і барах спостерігається велике скупчення людей, поширення коронавірусу триває.

«Нам потрібно подивитися, як люди добираються туди (на стадіони), чи їдуть вони в великих переповнених колонах автобусів? І коли вони залишають стадіони, заходять вони в переповнені бари та паби. Саме ці події викликають поширення вірусу», – пояснила старший фахівець ВООЗ з надзвичайних ситуацій Кетрін Смоллвуд.

Зараз в світі циркулює новий небезпечний штам коронавірусу під назвою «Дельта». Вперше його зафіксували в Індії, але зараз про випадки інфікування повідомляють в 96 країнах.

У зв’язку з поширенням штаму «Дельта» ВООЗ видала рекомендації, як не заразитися вірусом. Серед основних правил, як і раніше, маски і соціальна дистанція.

З липня у всьому Євросоюзі і Шенгенської зони почали діяти цифрові COVID-сертифікати. Основна мета їх введення – полегшення подорожей в умовах пандемії, перш за все в період літніх відпусток.

В США відстежили випадки міокардиту (запалення серцевого м’яза) серед чоловіків-військовослужбовців після другої дози мРНК-вакцин від Pfizer і Moderna.

ерховна Рада прийняла законопроект №3715 про виключення можливості здійснення закупівель без використання електронної системи закупівель.

Вісім країн Євросоюзу схвалили індійську антікоронавірусну вакцину Covishield від Serum Institute of India для в’їзду мандрівників. Препарат застосовується в Україні, але після вакцинації в українців виникли проблеми з в’їздом на територію деяких країн.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.