У світі з’явиться нова вакцина від COVID-19: Іспанія готує виробництво

У світі з'явиться нова вакцина від COVID-19: Іспанія готує виробництво

У світі з’явиться нова вакцина від COVID-19: Іспанія готує виробництво

Міністр науки та інновацій Іспанії Діана Морант повідомляла, що вже наступного місяця країна почне виробляти власну вакцину від коронавірусу. Препарат буде створений фармацевтичною компанією HIPRA.

Про це пише The Local.

Іспанські чиновники заявляють, що вакцина буде універсальною, оскільки вона була розроблена з урахуванням різних штамів і на сьогоднішній день показала дуже хороші результати.

Нова вакцина була створена фармацевтичною компанією HIPRA, провідною компанією у ветеринарному секторі, яка була перепрофільована на виробництво ліків і вакцин для людей, щоб допомогти полегшити наслідки COVID-19.

Раніше ми писали, що президент США Джо Байден хоче спонукати до вакцинації ще більше жителів країни. Для цього він посилює Положення про обов’язкову вакцинацію, особливо для найманих працівників.

Уряд США хоче стримати пандемію коронавірусу, розширивши вимоги щодо обов’язкової вакцинації. Нові норми щодо вакцинації від COVID-19 поширюватимуться на майже 100 мільйонів працівників приватного сектору та сфери охорони здоров’я, що становить приблизно дві третини зайнятого населення країни.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.