У столиці перевіряють, чи дотримується місто карантинних правил: що вже виявили

У столиці перевіряють, чи дотримується місто карантинних правил: що вже виявили

У столиці перевіряють, чи дотримується місто карантинних правил: що вже виявили

В результаті моніторингу дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів у Києві щодня виявляють заклади, які продовжують роботу, не дивлячись на локдаун. Вже були закриті два столичних ресторани.

Про це повідомляє головне управління Держпродпотребслужби в Києві в Facebook.

«Виявлено і закрито 2 ресторани, які працювали попри заборону. Ресторан «BAO» за адресою: вул. Мечникова 14/1 і ресторан «Хлібний» за адресою: вул. Хрещатик 15/4», – йдеться в повідомленні.

За даними відомства, щодня в Києві виявляють 50-80 порушень карантинного режиму. Ресторани працювали, незважаючи на посилення карантину. Співробітники Держпродпотребслужби склали адміністративні протоколи.

На Хрещатику закрили три дитячі майданчики, які також порушили карантинний режим.

В середньому 1 квітня в Києві перевірили 1662 об’єкти. Зокрема, 214 закладів громадського харчування, 796 об’єктів торгівлі продовольчими товарами, 622 – непродовольчими товарами. Виявлено 59 порушень.

31 березня співробітники відомства перевірили 1078 об’єктів: 190 закладів громадського харчування, 266 об’єктів торгівлі продовольчими товарами, 621 – непродовольчими товарами, один освітній заклад. Виявлено 47 порушень.

30 березня в Києві перевірили 1677 об’єктів: 246 закладів громадського харчування, 698 об’єктів торгівлі продовольчими товарами, 733 – непродовольчими товарами. Виявлено 82 порушення.

Через складну ситуацію з коронавірусом локдаун в столиці посилять з 5 квітня. Як заявив міський голова Києва Віталій Кличко, з найближчого понеділка будуть закриті школи і дитячі сади, а для громадського транспорту введуть спецпропуски.

У Київській міській державній адміністрації не виключають можливість продовження локдауна в Києві після 16 квітня. Міська влада сподівається, що вже введені обмеження покажуть позитивний результат.

У Києві під час локдауна заклади торгівлі будуть пріоритетно обслуговувати пенсіонерів в спеціальний годинник – з 10 до 12 ранку.

В Україні поки не планують вводити локдаун на загальнонаціональному рівні. Влада дотримується політики адаптивного карантину, і жорсткі карантини будуть вводити локально.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.