У США викинули більше 15 мільйонів доз вакцин від коронавірусу: названо причини

У США викинули більше 15 мільйонів доз вакцин від коронавірусу: названо причини

У США викинули більше 15 мільйонів доз вакцин від коронавірусу: названо причини

У США аптечні мережі і місцева влада з 1 березня цього року викинули не менше 15,1 млн доз вакцин від коронавірусу.

Як повідомляє телеканал NBC, причинами відмови від використання цих доз могли стати тріщина на ампулі, помилка при розведенні вакцини або несправність холодильника для зберігання препарату.

За даними телеканалу, в звіті аптечної компанії Walgreens повідомляється про 2,6 млн невикористаних доз, CVS – про 2,3 млн, аптек корпорації Walmart – про 1,6 млн, компанії Rite Aid – про 1,1 млн.

Також вакцини викидали і міністерства охорони здоров’я штатів, але в менших обсягах. NBC зазначає, що дані влади неповні, в них немає інформації про деякі штати і установи.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я України оприлюднило оновлений протокол лікування коронавірусу, ухвалений 31 грудня 2020 року. Головною зміною в новому протоколі є те, що з протоколу лікування хворих з критичним перебігом захворювання COVID виключили препарат «Тоцілізумаб».

Раніше МОЗ планувало закупити у США препарат Ремдесивір. Його було створено для лікування лихоманки Ебола. Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко стверджував, що «Ремдесівір» показав здатність зменшувати тривалість перебування хворого на COVID-19 на стаціонарному лікуванні, а також кількість летальних випадків.

Однак гендиректор ВООЗ заявив, що єдиними ліками, які дійсно ефективні проти COVID-19 у важкій формі, є медичний засіб дексаметазон.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.