У США від COVID-19 помер пастор-радіоведучий, який поклявся не вакцинуватися

У США від COVID-19 помер пастор-радіоведучий, який поклявся не вакцинуватися

У США від COVID-19 помер пастор-радіоведучий, який поклявся не вакцинуватися

У США від ускладнень, пов’язаних з COVID-19, помер консервативний радіоведучий і пастор Роберт «Боб» Еньярт, який відмовився вакцинуватися від коронавірусу.

Про це повідомляє CNN.

«Мені дуже важко в душі, що мій близький друг і співведучий Real Science Radio програв битву з СOVID-19», – повідомив колега Еньярта Фред Вільямс в Facebook.

Журналісти відзначають, що в жовтні 2020-го Еньярт вигравав суд через коронавірусні обмеження у влади штату Коларадо. А в серпні 2021-го на сайті Real Science Radio з’явилося повідомлення, що він разом з дружиною Шеріл «поклялися не вакцинуватися Pfizer, Moderna і Johnson&Johnson».

Повідомляється, що Еньярт – один з декількох американських радіоведучих, які недавно померли від COVID-19 після скептицизму з приводу вакцин і масок.

У липні в Лос-Анджелесі від коронавірусу помер 34-річний релігійний блогер-антивакцинатор Стівен Хармон.

1 вересня повідомлялося, що в США від ускладнень, викликаних коронавірусом, помер колишній офіцер ЦРУ і антивакцинатор Роберт Девід Стіл, який вважав себе «першим, хто назвав COVID-19 змовою».

Нещодавно в Ізраїлі помер від ускладнень при COVID-19 лідер руху противників вакцинації Хай Шауляй. Він до останнього залишався вірним теорії змови.

Раніше в США від коронавірусу помер ведучий-антивакцинатор. 65-річний Фаррел був затятим прихильником Дональда Трампа і називав головного санітарного лікаря США Ентоні Фаучи «божевільним брехуном». А також закликав людей не робити щеплення.

У Німеччині через медсестру-антивакцинаторку понад 8,5 тис. пацієнтів могли отримати фізрозчин замість ковід-щеплення.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.