У Саудівській Аравії заборонять невакцинованим від COVID залишати країну

У Саудівській Аравії заборонять невакцинованим від COVID залишати країну

У Саудівській Аравії заборонять невакцинованим від COVID залишати країну

У Саудівській Аравії громадянам, які не пройшли повний комплекс вакцинації від коронавірусу, заборонять виїжджати за межі країни.

Обмеження почне діяти з 9 серпня, повідомляє The Guardian.

«Громадянам Саудівської Аравії необхідно отримати дві дози вакцини від COVID, перш ніж вони зможуть виїхати за межі країни з 9 серпня», – йдеться у повідомленні.

У міністерство внутрішніх справ країни заявили, що таке рішення було прийнято на основі нових хвиль пандемії в усьому світі, нових мутацій коронавірусу та «низької ефективності однієї дози вакцинації проти цих штамів».

Як відомо, в Саудівській Аравії відвідування державних установ і поїздки в громадському транспорті з 1 серпня стане неможливим без довідки про наявність щеплення від коронавірусу.

Читайте також:

У Китаї вводять обмежувальні заходи для невакцинованих. Учням не дозволять повернутися до школи, якщо вся їхня сім’я не буде повністю щеплена від COVID-19.

Міністр охорони здоров’я Чехії Адам Войтех заявив, що держава у найближчі місяці перестане надавати громадянам безкоштовні тести на коронавірус. Таке рішення прийнято для пришвидшення темпів імунізації та скорочення витрат держбюджету.

Міністерство охорони здоров’я України пропонує законодавчо закріпити норму про недопуск недопуск дітей без щеплень до навчальних закладів. Також це може стосуватись вчителів і працівників сфери обслуговування.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.