У Південній Африці знайшли новий небезпечний штам коронавірусу

У Південній Африці знайшли новий небезпечний штам коронавірусу

У Південній Африці знайшли новий небезпечний штам коронавірусу

Вчені у Південно-Африканській республіці виявили новий штам коронавірусу, який вже показав високу заразність та стійкість до вакцин.

Як повідомляє південноафриканське агентство EWN, про новий штам заявили вчені Національного інституту інфекційних захворювань ПАР, вони назвали його C.1.2. Вперше вірус виявили ще в травні 2021 у двох провінціях ПАР країни, коли тільки починалася нова хвиля коронавірусу. Буквально через місяць випадки цього штаму зареєстрували в Англії та Китаї, а в середині серпня він циркулював у семи з дев’яти провінцій ПАР і щонайменше у шести країнах світу. Це, на думку вчених, може свідчити про його високу заразність. Також штам має низку мутацій, які можуть робити його стійким до вакцин – на скільки, ще потрібно вивчати. Але Міністерство охорони здоров’я ПАР вже попередило ВООЗ, що країні загрожує новий штам коронавірусу.

Раніше Південноафриканське медичне відомство заявило про тимчасову зупинку використання протикоронавірусної вакцини від AstraZeneca у зв’язку з її низькою ефективністю проти нового штаму COVID-19.

За рік з початку пандемії, коронавірус мутував у 7 різних штамів. Наразі з усіма ними можна боротися за допомогою вакцини.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.