У МЗС України розповіли, в яких країнах можуть визнати українські COVID-сертифікати

У МЗС України розповіли, в яких країнах можуть визнати українські COVID-сертифікати

У МЗС України розповіли, в яких країнах можуть визнати українські COVID-сертифікати

У Міністерстві закордонних справ України розповіли, що країна веде переговори про визнання українських COVID-сертифікатів з усіма країнами ЄС. Документ може бути визнаний в тому числі Грузією, Туреччиною і Мальтою.

Про це повідомив речник МЗС Олег Ніколенко в інтерв’ю виданню «РБК-Україна».

Переговори вже ведуться з Кіпром і Францією, зазначили в Офісі віце-прем’єр-міністра з євроінтеграції.

«З 11 червня 2021 року Україна та Угорщина взаємно визнають сертифікати про вакцинацію один одного, що дозволяє громадянам подорожувати з національними сертифікатами про повну вакцинацію. Угорщина – перша країна ЄС, яка визнала український сертифікат вакцинації», – розповіла прес-аташе посольства Угорщини в Києві Маріанна Берчек.

З 1 липня у всьому Євросоюзі і Шенгенської зони почали діяти цифрові COVID-сертифікати. Основна мета їх введення – полегшення подорожей в умовах пандемії, перш за все в період літніх відпусток.

Європейський союз дозволив своїм громадянам вільно подорожувати за наявності двох щеплень від коронавируса. Повністю вакциновані українці також можуть отримати COVID-сертифікат.

В ЄС з 1 липня діє цифровий ковід-сертифікат EU Digital Covid Certificate, який включає один з трьох видів інформації. Це повний курс щеплень від COVID-19, негативний ПЛР-тест і дані про те, що людина вже перехворів коронавірусів.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.