У МОЗ запевнили, що проблем з паспортами вакцинації українці не матимуть

У МОЗ запевнили, що проблем з паспортами вакцинації українці не матимуть

У МОЗ запевнили, що проблем з паспортами вакцинації українці не матимуть

У МОЗ запевнили, що проблем з паспортами вакцинації українці не матимуть

У Міністерстві охорони здоров’я України пояснили, що використовувана в Україні вакцина Covishield/Astra Zeneca – Oxford University отримала схвалення від ВООЗ, тому проблем з її міжнародним визнанням бути не повинно.

Про це повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, пише «РБК-Україна».

«Коли мова йде про міжнародні свідоцтва про вакцинацію, то в правилах (міжнародних медико-санітарних правилах, затверджених ВООЗ) чітко прописано, що це посвідчення дійсно тільки в тому випадку, якщо вакцина, яка використовується, або засіб профілактики затверджені ВООЗ», – зазначив заступник голови Міністерства охорони здоров’я.

У випадку з COVID-19 мова поки йде про вакцини Pfizer-BioNTech, Moderna і Astra Zeneca з виробничими майданчиками в Індії і Південної Кореї, уточнив Ляшко.

«Тому при вакцинації імунобіологічними препаратами Covishield/Astra Zeneca – Oxford University ніяких проблем щодо видачі міжнародного свідоцтва про вакцинацію і його подальшого використання не повинно виникати», – додав головний санлікар.

Вакцина Sinovac, поставки якої можуть початися в Україну найближчим часом, поки такого дозволу від ВООЗ не отримала.

Раніше прем’єр-міністр України Денис Шмигаль пояснив, для чого необхідно проходити реєстрацію на отримання щеплення від COVID-19. Так українці зможуть розраховувати на отримання паспорта вакцинації, якщо буде прийнято рішення про їх введення в усьому світі.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що в Україні розгорнута антивакцинальна кампанія, спрямована на те, щоб чинити тиск на національну безпеку України.

Міністерство охорони здоров’я схвалило для екстреного використання в Україні третю вакцину від COVID-19. Препарат китайської компанії Sinovac Coronavac пройшов державну реєстрацію.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.