У МОЗ відзвітували про кількість вакцинованих освітян

У МОЗ відзвітували про кількість вакцинованих освітян

У МОЗ відзвітували про кількість вакцинованих освітян

У МОЗ відзвітували про кількість вакцинованих освітян

Станом на 23 вересня як мінімум одну дозу вакцини від коронавірусу отримали 62% освітян, повністю щеплені від COVID-19 42% працівників освіти, повідомив головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін.

«Станом на четвер 80% медиків вакциновані першою дозою, 63% – двома дозами. Педагогів – 62% першою дозою, 42% – двома дозами. Темпи вакцинації в країні за останні кілька тижнів трохи просіли. Поточний рівень вакцинації в середньому становить 107 тис. Щеплень на добу. Однак зараз темпи нарощуються: за останній тиждень – + 22% до вакцинації першою дозою. Відновлення темпів зростання вакцинації очікується у вересні-жовтні», – заявив заступник глави МОЗ на брифінгу, передає Інтерфас-Україна.

Він зазначив, що зараз МОЗ за дорученням уряду розробляє перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких будуть підлягати обов’язковим профілактичним щепленням від COVID-19. Туди включать працівників установ освіти, центральних органів виконавчої влади та їх структурних підрозділів, а також працівників місцевих держадміністрацій. Проект документа планують опублікувати на наступному тижні.

Нагадаємо, уряд підтримав пропозицію МОЗ запровадити обов’язкову вакцинацію для деяких груп населення – чиновників та освітян.

Після запровадження «жовтої» зони Київський національний університет ім. Т. Шевченка перейшов на дистанційне навчання до 13 жовтня, оскільки у виші не вакциновано 80% персоналу. На Львівщині понад 85% шкіл перевели на дистанційне навчання. А одеських студентів виселятимуть з гуртожитків за відмову вакцинуватися.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.