У МОЗ розповіли, в якому разі в Україні з'являться COVID-паспорти

У МОЗ розповіли, в якому разі в Україні з’являться COVID-паспорти

У МОЗ розповіли, в якому разі в Україні з'являться COVID-паспорти

У МОЗ розповіли, в якому разі в Україні з’являться COVID-паспорти

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко розповів, за яких обставин в Україні з’являться паспорти з відомостями про вакцинацію від COVID-19. На сьогодні вивчається питання, чи може людина заражати інших після вакцинації.

Про це Віктор Ляшко розповів в інтерв’ю «РБК-Україна».

Питання можливої ​​появи в Україні COVID-паспортів знаходиться під контролем МОЗ і уряду. За його словами, більшість країн під час пандемії COVID-19 скористалися ст. 31 Міжнародних медико-санітарних правил і встановили додаткові вимоги для перетину кордону.

В Україні, наприклад, необхідно показати поліс медичного страхування, він покриває витрати на лікування від коронавірусу. Потім потрібно пройти 14-денну ізоляцію або показати негативний ПЛР-тест.

Ляшко додав, що після появи вакцини проти COVID-19 деякі країни розглядають можливість вимагати COVID-паспорт про проведення вакцинації замість нинішніх умов.

«В Україні це питання також перебуває на контролі, але поки не впроваджується, оскільки ми ще збираємо додаткову інформацію, яка буде гарантувати, що особа, якій ввели вакцину від COVID-19, більше не здатна інфікувати інших людей», – підкреслив головлікар.

До того ж правила дозволяють видавати документ про вакцинацію тільки в разі застосування схваленої ВООЗ вакцини.

«Тому ніяких «супутників»», – зазначив Ляшко.

Національна служба здоров’я України визначила, кому будуть робити швидкі тести на антиген до COVID-19. Процедура дозволяє отримати результат через 15 хвилин.

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко розповів, коли в Україні може початися вакцинація окремих категорій громадян на платній основі. Поки в Міністерстві охорони здоров’я розглядають можливість зробити вакцинацію від COVID-19 безкоштовною для всіх українців.

ВУкраїні за минулу добу підтвердили 4 288 нових випадків коронавірусу – це найменше число нових заражень за останні три місяці. Менше нових випадків COVID-19 фіксували в Україні 5 жовтня – тоді заразилися 3 774 людини.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.