У МОЗ розповіли, коли і скільки Україна отримає вакцин Pfizer

У МОЗ розповіли, коли і скільки Україна отримає вакцин Pfizer

У МОЗ розповіли, коли і скільки Україна отримає вакцин Pfizer

Україна отримала підтвердження про постачання додатково 1 млн доз вакцини від Pfizer / BioNTech в рамках програми COVAX. У найближчі тижні в рамках COVAX в Україну привезуть 117 тисяч доз вакцини Pfizer.

«Плюс сьогодні ми отримали додатково підтвердження від глобальної ініціативи COVAX про виділення Україні ще майже одного мільйона доз вакцини Pfizer, яка буде поставлена траншами до кінця червня», – сказав головний санітарний лікар Віктор Ляшко в ефірі програми на hromadske.

Терміни поставки вакцини Pfizer в рамках COVAX постійно відкладаються. 22 лютого заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко заявив, що вакцина компанії Pfizer буде поставлена Україні в рамках механізму COVAX на початку березня, затримка пов’язана з перенесенням термінів з боку COVAX.

Глава МОЗ раніше повідомив про збільшення поставок вакцини NovaVax із 10 до 15 мільйонів доз. В ОП обіцяли, що кожні 10 днів Україна буде отримувати нову партію вакцини.

Перша поставка безкоштовної вакцини від коронавірусу за механізмом COVAX в Україну відкладається на середину квітня.  Мають прибути препарати AstraZeneca і Pfizer.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.