У МОЗ розповіли, коли дозволять вакцинувати дітей від коронавірусу

У МОЗ розповіли, коли дозволять вакцинувати дітей від коронавірусу

У МОЗ розповіли, коли дозволять вакцинувати дітей від коронавірусу

Під час п’ятої хвилі вакцинації проти коронавірусу за рекомендаціями лікарів дозволять прищеплювати дітей.

«Під час п’ятої хвилі буде вирішуватися вакцинація дітей, але потрібно буде дивитися за нашими рекомендаціями, яким саме дітям в першу чергу потрібно буде давати перевагу», – сказав керівник національної програми імунізації Центру громадського здоров’я Олександр Заїка під час національного діалогу про вакцинацію від COVID- 19, передає «Укрінформ».

За словами Заїки, в Центрі громадського здоров’я в першу чергу роблять акцент на вакцинації на цільових групах, які не встигли отримати щеплення під час попередніх етапів вакцинації. Йдеться про людей старше 65 років і інших.

«Якщо ми говоримо про дітей у віці 12-16 років, то ми знаємо, що це Файзер і там буде чіткий алгоритм, в яких випадках. Наприклад, дитина їде за кордон на навчання, змагання, на якісь конкурси і ця подорож передбачає дві вакцинації», – розповів керівник національної програми імунізації.

Читайте також:

У Франції з 15 червня дозволяється використання вакцини проти коронавірусу Pfizer-BioNTech для дітей від 12 років. Країна посилює кампанію з вакцинації населення.

Як відомо, з 1 червня Європа приступила до вакцинації неповнолітніх. Дозвіл на використання вакцини Pfizer/BioNTech з 12 років було видано Європейським агентством лікарських засобів наприкінці травня.

Китай схвалив екстрене використання вакцини проти Covid-19 для дітей віком від трьох років. Китай став першої країною, яка схвалила вакцину проти коронавірусу для такої вікової категорії.

У США вакцинація підлітків від коронавірусу почалася 13 травня. Раніше канадський регулятор першим у світі дав дозвіл розпочати щеплення вакциною Pfizer/BioNTech дітей віком від 12 до 15 років.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.