У МОЗ прокоментували ситуацію з наявністю кисню у COVID-лікарнях

У МОЗ прокоментували ситуацію з наявністю кисню у COVID-лікарнях

У МОЗ прокоментували ситуацію з наявністю кисню у COVID-лікарнях

В Україні немає жодної COVID-лікарні, де б закінчився кисень для лікування хворих на коронавірус.

«Ви не можете навести жодного прикладу, щоб у нас в будь-якій лікарні за рік пандемії коронавірусу закінчився б кисень. Такого прикладу немає і не буде ніколи», – заявив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов в прямому ефірі передачі «Свобода слова».

За словами Степанова, в Україні був складний період, коли кисень для COVID-лікарень привозили в окремі регіони, де була складна ситуація з коронавірусом.

«Так, у нас був складний період, коли ми вночі розгортали машини з киснем і везли їх до Хмельницької області або Житомирської. Так, дійсно так у нас було. У нас використання кисню збільшилося в десятки разів у порівнянні з тим, що було до пандемії. Так, дійсно, ми були змушені піти на те, щоб частину технічного кисню після лабораторних аналізів відправляти в лікарні … Але я ще раз підкреслюю, жодного прикладу ніхто не може навести, що в якійсь лікарні закінчився кисень», – сказав Степанов.

Читайте також:

В Україні зафіксували різкий спад нових випадків коронавірусу – за добу всього 5062 нових заражень. Найбільша кількість випадків за добу виявлена в Дніпропетровській (676), Одеській (397), Миколаївській (375), Львівській (313) областях та Києві (256).

Львівська область, в тому числі і місто Львів, з сьогоднішнього дня, 26 квітня, не в «червоній» зоні карантину. Тепер в цьому регіоні діють обмеження «жовтої» зони.

Раніше з «червоної» зони карантину в «жовту» перейшла Одеська область. Після цього в Одесі пом’якшили деякі обмеження для шкіл.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.