У МОЗ прогнозують швидке визнання у ЄС китайської COVID-вакцини

У МОЗ прогнозують швидке визнання у ЄС китайської COVID-вакцини

У МОЗ прогнозують швидке визнання у ЄС китайської COVID-вакцини

Євросоюз уже найближчим часом затвердить вакцину CoronaVac і визнає відповідні COVID-сертифікати. В Україні зокрема використовують і цей препарат, який вже затверджений ВООЗ.

У кінці квітня і на початку травня багато журналістів запитували, чи схвалить CoronaVac Всесвітня організація охорони здоров’я.

«Я казав, що так, йде процес — і найближчим часом визнає. Сьогодні вакцина визнана ВООЗ і дозволяється. Найближчим часом ЕМА (медрегулятор ЄС, — ред.) внесе CoronaVac в свій перелік (схвалених вакцин, — ред.). Я комунікував з європейським регіональним директором бюро ВООЗ і з колегами в Єврокомісії. Всі кажуть, що найближчим часом питання розглянуть, і зі всіма вакцинами, визнаними ВООЗ, дозволять подорожувати, якщо є COVID-сертифікат», — зазначив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко в ефірі телеканалу «Україна 24».

Нагадаємо, 15 липня, Європейський союз розширив перелік третіх країн, громадянам яких дозволяється в’їзд на територію країн-учасниць Європейського союзу під час пандемії коронавірусу. До переліку додали Україну.

Водночас, на території Шенгенської зони встановлені абсолютно різні правила в’їзду до кожної з країн. Дедалі більше держав вимагають сертифікат про повну вакцинацію одним з препаратів.

Раніше Греція відкрила кордони для людей, які подорожують з третіх країн з туристичною метою, зокрема для громадян України. Для в’їзду в країну слід надати довідки про вакцинацію або тест.

З 1 липня вакциновані від коронавірусу громадяни, які прибувають на Кіпр з України, звільнені від зобов’язань щодо лабораторного тесту і самоізоляції. Але в країні визнають не всі вакцини.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.