У МОЗ повідомили, скільки коштів отримає Україна на вакцинацію

У МОЗ повідомили, скільки коштів отримає Україна на вакцинацію

У МОЗ повідомили, скільки коштів отримає Україна на вакцинацію

У Світовому банку запевнили керівника МОЗ, що можуть додатково профінансувати в Україні реагування на коронавірус та вакцинацію на 150 мільйонів доларів.

«У рамках робочого візиту до Сполучених Штатів Америки Президента України Володимира Зеленського провів продуктивну зустріч з Фадією Саадах, директором Світового Банку з людського розвитку в регіоні Європи та Центральної Азії. Обговорили поточний стан реалізації Міністерством трьох проектів Світового Банку з загальним обсягом позики 439,7 млн доларів. Отримав запевнення, щодо можливості додаткового фінансування в розмірі до 150 млн доларів, у разі необхідності, на екстрене реагування на COVID-19 та вакцинацію в Україні», – повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко у Facebook.

Ляшко додав, що ключовий елемент співпраці МОЗ та Світового банку — збільшення темпів вакцинації проти коронавірусу.

Міністр зазначив, що сторони домовились про питання продовження проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» повернутись після написання Стратегічного плану розвитку системи охорони здоров’я населення на період до 2030 року. Він повідомив, що написання цього документу плануємо завершити до кінця року.

Раніше повідомлялося, що щеплення третьою дозою вакцини Pfizer/BioNTech проти коронавірусу дає рівень антитіл проти штаму «Дельта» у 5-11 разів вищий, ніж після другої дози.

Головний медичний радник Білого дому Ентоні Фаучі заявив, що повністю вакцинованим скоріш за все буде необхідно ввести додаткове щеплення від COVID-19.

В Україні можуть ввести повторну вакцинацію від коронавірусу для осіб, які пройшли імунізацію. Це може відбутися через рік після введення базових щеплень.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.