У МОЗ повідомили, коли чекають наступну хвилю коронавірусу

У МОЗ повідомили, коли чекають наступну хвилю коронавірусу

У МОЗ повідомили, коли чекають наступну хвилю коронавірусу

У МОЗ очікують нову хвилю пандемії коронавірусу восени. Але вона може прийти раніше.

Про це повідомляє Центр громадського здоров’я МОЗ у Facebook. Нову хвилю пов’язують із  поширенням штаму коронавірусу «Дельта», який виявили в 111 країнах, зокрема і в Україні. Очікується, що він стане домінантним у світі. Фахівці Центру громадського здоров’я прогнозують, що в Україні нової хвилі пандемії варто чекати вже восени. Але якщо населення буде ігнорувати елементарні протиепідемічні вимоги, як то носіння масок та дотримання дистанції, спалах може статися і раніше.

Тим часом, Міністерство охорони здоров’я не виключає введення локдауну восени.

Кабінет міністрів України затвердив рекомендації Ради національної безпеки і оборони (РНБО) з протидії коронавірусу «Дельта» і опублікував постанову.

Як відомо, новий штам коронавірусу «Дельта» виявили в Україні, Білорусі та Словаччині.

Лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська вважає, що вже цього літа в Україні можливе зростання захворюваності на коронавірус через поширення штаму «Дельта». Його можуть привезти мандрівники з-за кордону.

ВООЗ прогнозує, що Delta-варіант коронавірусу, вперше виявлений в Індії, стане домінуючим у світі через свою високу заразність. Від інших штамів індійський відрізняється наявністю подвійної мутації.

Вакцини проти коронавірусу з використанням технології мРНК такі як Pfizer-BioNTech та Moderna, скоріш за все, здатні протидіяти індійському різновиду коронавірусу.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.