У МОЗ підтвердили реєстрацію китайської COVID-вакцини

У МОЗ підтвердили реєстрацію китайської COVID-вакцини

У МОЗ підтвердили реєстрацію китайської COVID-вакцини

У МОЗ підтвердили реєстрацію китайської COVID-вакцини

Міністерство охорони здоров’я схвалило для екстреного використання в Україні третю вакцину від COVID-19. Препарат китайської компанії Sinovac Coronavac пройшов державну реєстрацію.

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я Ігор Іващенко під час брифінгу.

Рішення було прийнято після вивчення матеріалів, які були надані виробником, а саме реєстраційних посвідчень, і на основі результатів аналізу «користь-ризик», зазначив Іващенко.

«Вчора Міністерством охорони здоров’я було прийнято рішення про державну реєстрацію для екстреного медичного застосування під зобов’язанням вакцини для профілактики COVID-19 виробництва компанії Sinovac Coronavac», – сказав заступник міністра охорони здоров’я.

Раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що в Україні розгорнута антивакцинальна кампанія, спрямована на те, щоб чинити тиск на національну безпеку України.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль пояснив, для чого необхідно проходити реєстрацію на отримання щеплення від COVID-19. Так українці зможуть розраховувати на отримання паспорта вакцинації, якщо буде прийнято рішення про їх введення в усьому світі.

Американські вчені застерегли від практики використання всього однієї дози вакцин Pfizer і Moderna проти COVID-19 замість двох.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.