У МОЗ назвали симптоми захворювання штамом Дельта

У МОЗ назвали симптоми захворювання штамом Дельта

У МОЗ назвали симптоми захворювання штамом Дельта

У МОЗ назвали симптоми захворювання штамом Дельта

Симптоми штаму коронавірусу Дельта відрізняються від попередніх  – кашель і втрата нюху чи смаку зустрічаються рідше, ніж у первісного штаму коронавірусу.

Про це повідомляє пресслужба МОЗ. Захворювання коронавірусом штаму Дельта супроводжується лихоманкою, головним болем, а також болем у горлі та нежитю. Також можуть бути тяжчі симптоми – порушення слуху, шлунково-кишкові проблеми і утворення згустків крові, що призводять до загибелі тканин і гангрени.
У МОЗ також наголосили, що імовірність розвитку тяжкого перебігу хвороби при зараженні штамом «Дельта» набагато вища у невакцинованих, а повністю вакциновані люди переносять хворобу безсимптомно або ж у значно легшій формі.

Тим часом, Всесвітня організація охорони здоров’я заявила, що штам коронавірусу «Дельта» не є більш смертоносним, ніж інші штами, але він значно заразніший.

Тим часом, у США вважають, що коронавірусний штам «Дельта» є заразнішим за лихоманку Ебола й сезонний грип, і поширюється так само швидко, як вітряна віспа.

В Україні вже діагностовано кілька хворих на штам «Дельта», який вже за місяць-два витіснить усі інші різновиди COVID-19.

Лікарі назвали специфічні симптоми ураження «індійським» штамом.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.