У МОЗ назвали два найбільш проблемних COVID-регіони

У МОЗ назвали два найбільш проблемних COVID-регіони

У МОЗ назвали два найбільш проблемних COVID-регіони

У МОЗ назвали два найбільш проблемних COVID-регіони

У МОЗ назвали дві найбільш проблемні області з COVID-ситуації. Це Чернівецька та Луганська області.

Як повідомив в інтерв’ю для видання «Лига.net» головний санітарний лікар України Ігор Кузін, в Луганській області – один з найбільших рівнів захворюваності на 100 000 населення і зокрема найвищий коефіцієнт виявлення випадків.

На питання про те, які області найбільш проблемні, Кузін відповів: «Чернівецька та Луганська. Це антилідер минулих тижнів. Рівень госпіталізації там виріс вже майже вдвічі».

Крім того, МОЗ нарахував майже 15 ОТГ, які проблемні з точки зору появи там локальних кластерів захворювання. Це переважно:

  • Харківська,
  • Хмельницька,
  • Тернопільська область,
  • три таких кластера в Дніпропетровській області,
  • Запоріжжя,
  • Полтава.

В Україні зафіксували 3332 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Найбільша кількість підтверджених випадків зареєстровано в Києві (412), Харківській (260), Львівській (241), Одеській (232) та Луганській (214) областях.

Глава МОЗ Віктор Ляшко заявив, що нові зміни, які прийняв уряд з постановою про епідемічних обмеженнях, дозволять працювати деяким сферам економіки при посиленні карантину. Однак потрібно вакцинувати співробітників і приймати тільки вакцинованих відвідувачів.

Погіршення епідеміологічної ситуації в Україні на даний момент не означає, що почалася третя хвиля коронавируса, сказав головний санітарний лікар України Ігор Кузин.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.