У МОЗ мають намір вакцинувати від COVID ще одну групу громадян

У МОЗ мають намір вакцинувати від COVID ще одну групу громадян

У МОЗ мають намір вакцинувати від COVID ще одну групу громадян

У МОЗ мають намір вакцинувати від COVID ще одну групу громадян

В Україні можуть почати вакцинувати проти коронавірусу дітей та підлітків. Хоча сьогодні жодна з вакцин, які використовують в державі, не розрахована на імунізацію осіб цих вікових груп.

Планами Міністерства охорони здоров’я поділився глава відомства Віктор Ляшко на спільному брифінгу з нардепами 18 червня. Міністр пояснив, що серед усіх інфікованих COVID-19 в країні частка дітей і молодих людей (від 0 до 18 років) становить 6%.

За словами Ляшка, вакцинація саме дорослих українців нині є пріоритетною, оскільки вони частіше хворіють на коронавірус. Також у таких пацієнтів виникає більше ускладнень в результаті інфікування, які можуть стати несумісними з життям.

Крім цього, жодна з зареєстрованих для використання в Україні вакцин проти COVID-19, поки не містить в інструкції дозволу на щеплення осіб до 18 років.

«Але потенційно готуємося до вакцинації підлітків», – запевнив Ляшко.

Нагадаємо, за минулу добу в Україні виявили 850 нових випадків зараження на коронавірус, серед хворих – 23 дитини.

Бізнес Вакцини як пріоритет економічної політики: ініціативи МВФ та реальність в Україні 18/06/2021

Нагадаємо, уже влітку в Україну з Росії може прийти нова хвиля COVID-19 через східні території. Вона почнеться через виявлений в Індії штам «Дельта», буде потужнішою за попередню хвилю, пік якої припав на початок квітня 2021 року.

В Інституті молекулярної біології та генетики НАН України вважають, що індійський штам коронавірусу менш небезпечний за британський. Від інших штамів індійський відрізняється наявністю подвійної мутації.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.