У МОЗ дали поради, як безпечно провести новорічні свята

У МОЗ дали поради, як безпечно провести новорічні свята

У МОЗ дали поради, як безпечно провести новорічні свята

Український Центр громадського здоров’я закликав громадян на новорічно-різдвяні свята по можливості сидіти вдома. Але якщо вже кортить провести їх у компанії, медики дали низку порад, як мінімізувати ризик зараження коронавірусом.

Відповідні поради опубліковані у фейсбуці ЦГЗ.

🎄Ми всі завжди чекаємо на новорічно-різдвяні свята, адже це час зустрічей із друзями, близькими й рідними. Особливо це…

Опубліковано Центр громадського здоров’я України Субота, 26 грудня 2020 р.

  1. Обмежте кількість гостей, щоби створити можливості для фізичної дистанції. Намагайтеся уникати прямого контакту з іншими, як-от рукостискання та обійми.
  2. За можливості святкуйте на відкритому повітрі. Якщо ж вечірка відбуватиметься в приміщенні, не забувайте регулярно провітрювати.
  3. Просіть гостей носити маски, за винятком прийомів їжі й пиття. Слідкуйте, щоби маска закривала й ніс і рот. Спонукайте гостей мати запасні маски, або ж самі придбайте, аби за потреби дати їх гостям.
  4. Подбайте, щоби гості ретельно та часто мили руки— покажіть де ванна, забезпечте достатню кількість мила й одноразових рушників, антисептиків із вмістом не менше 60% спирту.
  5. Закликайте гостей не співати й не кричати, особливо в приміщенні. Знизьте гучність фонової музики, щоби людям не доводилося голосно кричати або говорити, щоби їх почули.
  6. Вдягайте маску, коли готуєте. За можливості обмежте перебування і скупчення гостей у місцях, де готують їжу, наприклад, на кухні або біля грилю. Обмежте кількість людей, які будуть подавати страви, та слідкуйте, щоби при цьому вони були в масці.
  7. Дезінфікуйте поверхні, до яких часто торкаються, і будь-які предмети спільного користування в перервах між використанням.

Тим часом, Кабмін дозволив ресторанам працювати всю новорічну ніч.

На новорічні свята українці отримають два триденних вікенди – з 25 по 27 грудня і з 1 по 3 січня, а ближче до Різдва східного обряду – відразу 4 вихідних, з 7 по 10 січня.

Відділення Укрпошти у святкові дні та під час посиленого карантину 8-24 січня працюватимуть за звичайним графіком, за виключенням католицького Різдва 25 грудня, Нового року 1 січня та православного Різдва 7 січня.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.