У Мінфіні повідомили, скільки коштів вже витратили з COVID-фонду

У Мінфіні повідомили, скільки коштів вже витратили з COVID-фонду

У Мінфіні повідомили, скільки коштів вже витратили з COVID-фонду

У Мінфіні повідомили, скільки коштів вже витратили з COVID-фонду

У Міністерстві фінансів повідомили, скільки коштів з COVID-фонду вже витратили. Використати вже встигли 57 млрд гривень, це становить 79,3% всіх коштів.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

«Станом на 28 грудня 2020 року з Фонду боротьби з COVID-19 використані 57,1 млрд гривень (79,3%) з передбачених 72 млрд грн коштів загального фонду державного бюджету. З них на охорону здоров’я використано 14,7 млрд грн з 22,4 млрд грн виділених коштів, або 65,6%», – йдеться в повідомленні.

З них 84 млн гривень було витрачено на закупівлю апаратів ШВЛ, майже 2 млрд гривень – на забезпечення лабораторій Міністерства охорони здоров’я і закупівлю засобів індивідуального захисту для працівників закладів охорони здоров’я, всього на ці потреби виділили 4 млрд гривень.

Місцевим бюджетам для забезпечення лікарень киснем направлено 1,5 млрд гривень, ще 5,5 млрд гривень витратили на підвищення надбавок і доплат медичним працівникам, всього було виділено для цього 6 млрд гривень, уточнили у відомстві.

На соціальний захист вже направлено 12,8 млрд з передбачених 17,4 млрд гривень.

«На будівництво, реконструкцію та ремонт автодоріг державного значення направлено 24,9 млрд грн з передбачених 26 млрд грн. На сферу забезпечення правопорядку направлено 3,6 млрд грн з 4,5 млрд грн», – сказано в повідомленні.

Раніше кошти фонду збільшили на 8,9 млрд грн, відповідно до закону Кабміну за номером № 1006-IX. З них 5 млрд гривень Кабінет міністрів направив на одноразову матеріальну допомогу застрахованим особам, які можуть втратити доходи в разі повної заборони їх діяльності в результаті посилення карантину.

Ще 1,4 млрд гривень передбачили на придбання вакцини проти COVID-19.

Раніше глава офісу Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні Ярно Хабіхт закликав владу затвердити Національний план дій з охорони психічного здоров’я і включити підтримку психічного здоров’я в протоколи відповіді на пандемію коронавируса.

В Україні за минулу добу виявили 7986 нових випадків коронавируса. Найбільша кількість підтверджених випадків зареєстровано в Києві (один тисяча сто тридцять одна), Запорізької (739), Одеській (729), Київській (623), Дніпропетровській (462) та Харківській (412) областях.

МОЗ спільно з Фондом соціального страхування відпрацював механізм прийому та обробки запитів виплат, що здійснюються фондом у разі захворювання або смерті медичних працівників у зв’язку з лікуванням COVID-19.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.