У Мінцифри пояснили, як «Дія» допоможе COVID-вакцинації

У Мінцифри пояснили, як «Дія» допоможе COVID-вакцинації

У Мінцифри пояснили, як «Дія» допоможе COVID-вакцинації

У Мінцифри пояснили, як «Дія» допоможе COVID-вакцинації

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що з 1 березня в застосунку і на платформі «Дія» з’явиться можливість записатися на вакцинацію від COVID-19 в режимі онлайн. Послугу запустили разом з Міністерством охорони здоров’я.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в Telegram і портал «Дія».

«Відсьогодні в «Дії» доступна послуга запису до листа очікування вакцинації від COVID-19. Швидка реєстрація онлайн. Без черг, поїздок в установи, і антикорупційний ефект.

Мінціфра запустила послугу разом з Міністерством охорони здоров’я. Всього за 2 тижні ми розробили технічну частину, щоб українцям було максимально зручно. Це унікальний сервіс, доступний через кілька кліків», – пояснив Федоров.

Є можливість записатися до списку очікування онлайн: через портал «Дія» та через застосунок «Дія» для смартфонів.

Після реєстрації відвідувач отримає сповіщення про доступний для нього запис на щеплення.

Запис до «листа очікування» не є записом до лікаря. В уряді сподіваються, що запис до листа очікування допоможе правильно розподілити вакцину між регіонами, уникнути черг і зайвого контакту з людьми.

Щоб послуга була доступна у смартфоні, треба оновити додаток «Дія» до останньої версії.

Сьогодні глава Міністерства охорони здоров’я України Максим Степанов вакцинувався проти COVID-19. Він став першим з чиновників, хто отримав щеплення від коронавируса.

Під час вакцинації від коронавірусу можуть бути кілька типових побічних ефектів, але вони легкі. Серйозні зустрічаються дуже рідко, в Україні вони не зафіксовані.

Наприкінці лютого вакцинація від коронавірусу стартувала вже в 100 з 193 країн світу. Щеплення отримали понад 225 мільйонів чоловік.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.