СБУ заблокувала контрабанду героїну на 2,3 млрд гривень, яка готувалася до відправки до ЄС - Push News

У Львові накрили більше тонни героїну на рекордні 2,3 млрд гривень

У Львові у пачках з рисом знайшли рекордну партію героїну

 Про це повідомила прес-служба Служби безпеки України.

Просто «Narcos» по-українськи. СБУ викрила турецький наркокартель разом з тонною героїну, який переправляли в ЄС.

За результатами тривалої багатоходової спецоперації співробітникам СБ України вдалось задокументувати протиправну діяльність транснаціонального організованого злочинного угруповання з числа громадян Туреччини.

Зокрема, останні організували ввезення на територію України героїну на судні, яке прибуло до Одеського морського торгівельного порту у грудні минулого року. Наркотик було приховано в контейнері серед продуктів харчування.

«Далі «товар» під виглядом харчової продукції транспортували на Західну Україну, щоб переправити до країн Європейського союзу як дипломатичний вантаж.

Для викриття та документування протиправної діяльності всіх учасників вказаного наркоугруповання прийнято рішення щодо проведення контролю за вчиненням злочину у формі контрольованої поставки.

За результатами проведених заходів оперативники спецслужби затримали трьох іноземців у Львові, згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу, під час фасування наркотиків в орендованих складських приміщеннях. Надалі наркоділки планували переправити героїн до Євросоюзу нібито під виглядом дипломатичного вантажу. Цього ж дня в обласному центрі було затримано громадянина Туреччини – одного з організаторів наркотрафіку.

Орієнтовна вартість вилученого героїну за цінами «чорного ринку» склала 2,3 мільярда гривень. Зараз тривають слідчі дії для встановлення інших співучасників злочину. Досудове розслідування триває. Додатково проводяться обшуки у місцях тимчасового проживання фігурантів.

У межах кримінального проводження, розпочатого за ч. 2 ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів) Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії для встановлення та притягнення до кримінальної відповідальності всіх учасників, задіяних у наркобізнесі. Вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру у вчиненні злочину.

Спецоперація із викриття протиправної діяльності проводилась оперативниками та слідчими СБУ під процесуальним керівництвом Львівської обласної прокуратури за сприяння Державної митної служби України.

sbu blokuvala kontrabandu 1024x488 - У Львові накрили більше тонни героїну на рекордні 2,3 млрд гривень

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.