У Литві планують вакцинувати людей від COVID на пляжах

У Литві планують вакцинувати людей від COVID на пляжах

У Литві планують вакцинувати людей від COVID на пляжах

У Литві планують вакцинувати людей від COVID на пляжах

МОЗ Литви планує робити щеплення від коронавірусу жителям на пляжах. Відомство хоче зробити вакцинацію більш доступною для жителів.

Про це повідомила радник глави МОЗ Литви Юстина Алексайте, пише Delfi.

У МОЗ зазначили, що мета таких дій – збільшення числа пунктів вакцинації, щоб вони були доступнішими для населення, особливо для людей, які ще сумніваються.

«Ми плануємо способи, які можуть здатися екстремальними, але віримо, що це спрацює: намети на пляжах в Швянтої і Паланзі. Ми хочемо, щоб вакцина прийшла до дверей будинку людей, щоб достатньо було протягнути руку і зробити щеплення», – сказала Алексайте.

На цей час однією дозою вакцини проти коронавірусу в Литві щеплені 1,19 млн жителів або 42,6%.

Напередодні, 17 червня, в Литві повідомили про виявлення в країні першого випадку Delta-штаму коронавірусу, який вперше зафіксований в Індії. Чоловік, у якого встановили дельта-штам, прилетів до Вільнюса 31 травня, і відразу ж поїхав в Клайпеду, де ізолювався. Коронавірус у нього встановили 2 червня під час профілактичного тестування, жодних симптомів під час діагностики у нього не було.

Читайте також:

Депутата парламенту Естонії Айвара Кокка, який порушив правила самоізоляції на початку року, покарали штрафом в розмірі 400 євро.

Міністерство охорони здоров’я Фінляндії рекомендувало місцевим органам охорони здоров’я забезпечити вакцинацію проти COVID-19 іноземців, що працюють в Фінляндії тривалий час або приїжджають на сезонні роботи, зокрема й українців.

В Україні за добу, 17 червня, було зроблено 81 713 щеплень. Це максимальне число вакцинацій з кінця лютого.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.