У квітні з'явиться міжнародний ковід-паспорт для перельотів

У квітні з’явиться міжнародний ковід-паспорт для перельотів

У квітні з'явиться міжнародний ковід-паспорт для перельотів

У квітні з’явиться міжнародний ковід-паспорт для перельотів

Міжнародна асоціація повітряного транспорту (ІАТА) незабаром запустить спеціальний ковід-паспорт для перельотів – цифровий проїзний квиток для перевірки результатів тестів на COVID-19 і сертифікатів вакцинації.

Як повідомляє Reuters, зараз цифровий проїзний квиток перебуває на етапі тестування, він з’явиться у вигляді додатку на Apple приблизно 15 квітня, а пізніше – на Android. 16 квітня додаток протестує британська авіакомпанія Virgin Atlantic. Вона виконуватиме рейс за маршрутом Лондон-Барбадос. «Додаток стане успішним тільки в тому випадку, якщо його приймуть авіакомпанії, різні країни і аеропорти… Величезна кількість авіакомпаній звернулася з проханням брати участь», – вказали в ІАТА. Її членами є понад 300 авіакомпаній, які здійснюють 93% усіх міжнародних рейсів.

Раніше повідомлялося, що Європейський союз розробляє сертифікат про вакцинацію від COVID, щоб зробити поїздки між країнами безпечними. У документі буде міститися медична інформація.

Європейський союз почне видавати громадянам країн-членів об’єднання COVID-сертифікати для вільного пересування. Їх зможуть отримати не тільки вакциновані, а й ті, хто вже перехворів коронавірусів, і ті, хто має негативний тест.

Єдиний для всіх країн Євросоюзу сертифікат вакцинації проти COVID-19 можна буде отримати в червні. Документ планують ввести в середині місяця.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.