У КМДА пояснили, як видаватимуть перепустки на транспорт на час локдауну

У КМДА пояснили, як видаватимуть перепустки на транспорт на час локдауну

У КМДА пояснили, як видаватимуть перепустки на транспорт на час локдауну

У КМДА пояснили, як видаватимуть перепустки на транспорт на час локдауну

У разі запровадження нового локдауну у Києві в громадський транспорт пускатимуть лише за спецперепустками. Заявки на них вже приймають від юридичних та фізичних осіб.

Про Громадському розповів заступник голови Київської міської держадміністрації Олексій Кулеба. За його словами, всі керівники підприємств та фізичні особи-підприємці уже можуть зареєструватися в системі видачі перепусток за допомогою кваліфікованого електронного підпису. Після підтвердження реєстрації керівник зможе подати перелік працівників, яким потрібен дозвіл на проїзд. Зараз у базі вже зареєструвалися 2600 юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Але як вказує заступник глави КМДА це не означає, що всі вони отримають спецперепустки. Це залежатиме від того, які обмежувальні заходи на час локдауну встановить уряд.

«Якщо це буде суворий карантин – це будуть виключно підприємства критичної інфраструктури, тобто ті, які передусім забезпечують життєдіяльність міста. Це лікарні, військові, поліцейські тощо», – сказав Кулеба.

Яиновник пояснив, що працюватиме перепустка так: у базу вноситиметься ідентифікаційний код і номер транспортної картки кожної людини. Далі система буде обирати тих, кому буде дозволене пересування містом. Ті, хто не підпадає під, приміром, критичну інфраструктуру, система буде автоматично блокувати номери транспортних карток.

Що стосується вакцинації, то зараз опрацьовується питання, чи буде пріоритет для повністю або частково вакцинованих киян. Це знову таки залежатиме від рішень Кабінету Міністрів або інших законодавчих або нормативних актів.

Тим часом, Київська міська державна адміністрація повідомила, що 23-24 серпня у столиці не працюватимуть Центр масової вакцинації (у МВЦ) та пункти щеплення у медичних закладах у зв’язку зі святкуванням Дня Незалежності України.

МОЗ готується до нової хвилі коронавірусу в Україні у зв’язку з швидким поширенням штаму «Дельта». Відомство оновить стандарт лікування пацієнтів з COVID-19.

За словами глави МОЗ Віктора Ляшка, понад 99% хворих на коронавірус в Україні за останні 3 місяці не робили щеплення проти COVID-19.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.