У Китаї виявили новий осередок поширення COVID-19

У Китаї виявили новий осередок поширення COVID-19

У Китаї виявили новий осередок поширення COVID-19

У міському окрузі Путянь провінції Фуцзянь на сході Китаю був виявлений новий епіцентр поширення коронавірусу. Там вже зареєстрували 24 нових випадки зараження COVID – 19.

Про це повідомляє The Global Times, пише УНН.

Жителям Путянь не рекомендується залишати міський округ з неділі, оскільки було зареєстровано 24 випадки зараження COVID-19. Всі зареєстровані випадки COVID-19 виявили в поселенні Сянью.

«Жителі Путянь не повинні залишати місто, а ті, хто має виїхати, повинні мати негативний сертифікат, отриманий протягом 48 годин», – йдеться в повідомленні міської протиепідемічної групи.

Відомо, що громадські місця, такі як кінотеатри, музеї і бібліотеки, повинні призупинити свою діяльність всередині приміщень. Ресторани повинні обмежити години роботи, а людям рекомендується працювати з дому.

Міська протиепідемічна група також наголосила на необхідності щоденних профілактичних заходів, включаючи носіння масок і перевірку температури тіла, коли люди входять в громадські місця або користуються громадським транспортом.

Автобуси, бібліотеки і розважальні заклади в Сянью призупинили роботу з суботи. Залізнична станція Сянью перестала приймати нових пасажирів.

Крім того, органи освіти в Путяні вимагають, щоб школи в регіонах із середнім і високим рівнем ризику призупиняли заняття. Очікується, що вакцинація вчителів і учнів у віці від 12 до 17 років буде завершена до 15 вересня.

Першими двома пацієнтами були студенти з сім’ї з Сянью, але експерти підозрюють, що спалах може бути викликаний через пацієнта, який нещодавно повернувся в Путянь з Сінгапуру.

Пацієнт на прізвище Лін, батько студента, повернувся з Сінгапуру 4 серпня. Лін пройшов 14-денний карантин в Сямині і семиденний моніторинг здоров’я на дому, протягом якого зробив 9 тестів на виявлення коронавірусу, і всі вони показали негативний результат. 10 вересня тест виявився позитивним.

Раніше повідомлялося, що в Україні за минулу добу, 11 вересня, вакцинували від COVID-19 74 тисячі 444 людини, з них 45 тисяч 724 завершили вакцинацію. В цілому повністю вакцинували проти коронавірусу майже 5 млн українців.

За минулу добу, 11 вересня, в Україні зафіксували 2 196 нових підтверджених випадків зараження коронавірусною інфекцією. Це менше, ніж днем раніше, тоді зареєстрували 3 869 випадків.

Центри з контролю і профілактиці захворювань Сполучених Штатів (CDC) провели дослідження, яке показало – ймовірність смерті від COVID-19 у невакцинованих людей в 11 раз вище, ніж у повністю вакцинованих.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.