У Києві відкрили запис на вакцинацію залишковими дозами

У Києві відкрили запис на вакцинацію залишковими дозами

У Києві відкрили запис на вакцинацію залишковими дозами

У Києві відкрили запис на вакцинацію залишковими дозами

Департамент охорони здоров’я КМДА відкрив онлайн-запис на щеплення від COVID залишковими дозами. Підкреслюється, що записатися можуть тільки публічні і громадські діячі.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Київської міської державної адміністрації. Департамент охорони здоров’я КМДА вказує, що відповідно до рішення Міністерства охорони здоров’я, почав збір даних публічних і громадських діячів, які готові своїм прикладом популяризувати вакцинацію від COVID. Критерії відбору на вакцинацію не повідомляються, при заповненні анкети бажаючим зробити щеплення пропонується самим відповісти на питання – «в чому полягає ваша діяльність як публічного або громадського діяча?».

Раніше МОЗ після скандальної заяви глави МОЗ Степанова про позачергову вакцинацію «громадських діячів» обіцяв дати роз’яснення, про кого йде мова.

Тим часом, президент Зеленський заявив, що незадоволений темпами вакцинації.

Раніше Зеленський вакцинувався препаратом AstraZeneca у військовому госпіталі у Сєверодонецьку.

А напередодні щеплення від коронавірусу зробив і глава МОЗ Максим Степанов.

Записатися на вакцинацію від коронавірусу можна через застосунок або сайт держпослуг «Дія». Про це розповів глава Мінціфри Михайло Федоров.

Під час вакцинації від коронавірусу можуть бути кілька типових побічних ефектів, але вони легкі. Серйозні зустрічаються дуже рідко, в Україні вони не зафіксовані.

Станом на 27 лютого вакцинація в Україні проводилася 33 бригадами. За минулу добу більше прищепили жінок, ніж чоловіків.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.