У Києві планують посилити карантинні обмеження: що зміниться

У Києві планують посилити карантинні обмеження: що зміниться

У Києві планують посилити карантинні обмеження: що зміниться

Місцева влада Києва вважає за необхідне посилити деякі карантинні обмеження у столиці через зростання захворюваності  на коронавірус. Зокрема, в Києві хочуть ввести додаткові обмеження на спортивні та масові заходи.

«Деякі обмеження необхідно вводити. Це насамперед стосується спортивних заходів. Де група ризику – люди від 20 до 40 років, які будуть приймати участь у масових спортивних заходах. Це футбол, розважальні центри та інші скупчення людей на місцях», – пояснив глава Держспоживслужби Києва Олег Рубан в ефірі «Україна 24».

Раніше в Міністерстві охорони здоров’я повідомили, що кілька регіонів України повинні ввести додаткових карантинних заходів через погіршення ситуації з коронавірусів в Україні. Так у відомстві хочуть запобігти попаданню нових регіонів в «червону зону».

В Україні виробників вакцин або власника реєстраційного посвідчення можуть звільнити від цивільної відповідальності за будь-які наслідки щеплень. У Верховній Раді зареєстрували відповідний законопроект №5247.

Для досягнення максимального рівня імунного захисту при вакцинації препаратом CoviShield (AstraZeneca) прийнято рішення про тримісячний інтервал між дозами замість початкових 28 днів.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.