У Києві можуть повернути перепустки на транспорт: названо умову

У Києві можуть повернути перепустки на транспорт: названо умову

У Києві можуть повернути перепустки на транспорт: названо умову

У Києві розпочалася підготовка до нової хвилі коронавірусу. Влада міста планує повернути перепустки на громадський транспорт, але на цей раз вони будуть електронними.

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

Як повідомляється, міська влада направить звернення до керівників підприємств та організацій критичної інфраструктури. Підприємства попросять скласти списки працівників, які потребуватимуть цих спеціальних перепусток на транспорт.

«Для того, щоб забезпечити життєдіяльність столиці, вже найближчим часом підприємства критичної інфраструктури повинні надати інформацію про необхідну кількість перепусток. На цей раз ми плануємо ввести електронні перепустки», – пояснив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Таким чином влада хоче персоналізувати перепустки, щоб уникнути їх підробки і щоб ними могли скористатися тільки кияни, що працюють на підприємствах критичної інфраструктури.

Раніше повідомлялося, що в Києві почалася підготовка до третьої хвилі пандемії COVID-19. Відповідне рішення прийняв місцевий штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Вже у найближчі вихідні МОЗ очікує прибуття 2 млн доз вакцини від коронавірусу Moderna. Про заявив глава відомства Віктор Ляшко.

Український сертифікат про вакцинацію вже погодилися визнати кілька країн Європи. Міністерство закордонних справ продовжує працювати над розширенням географії дії сертифікатів.

В Україні планують запустити вакцинацію від коронавірусу в аптеках. Дане питання ще перебуває на розгляді.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.