У Канаді після вакцинації AstraZeneca зафіксовано перший летальний випадок

У Канаді після вакцинації AstraZeneca зафіксовано перший летальний випадок

У Канаді після вакцинації AstraZeneca зафіксовано перший летальний випадок

У Канаді вперше через наслідки, викликані вакциною від коронавірусу компанії AstraZeneca померла 54-річна жінка.

Як повідомляє CBC News, Міністерство охорони здоров’я провінції Квебек підтвердило смерть жінки після того, як ін’єкція вакциною Astra-Zeneca викликала виникнення рідкісного тромбу в мозку. Загибла з чоловіком отримала першу дозу вакцини AstraZeneca 9 квітня.

«Після вакцинації вона відчувала серйозну втому і головний біль. Спочатку її госпіталізували за місцем проживання, а після погіршення стану доставили в Інститут неврології Монреаля», – йдеться в повідомленні.

У той же час чоловік загиблої не зазнав побічних наслідків вакцинації.

Однак, за словами керівника Агентства громадського здоров’я Квебека Гораціо Аруди, переваги вакцини AstraZeneca досі переважують її ризики.

«Подібне – дуже рідкісне, але ми знали, що ймовірність цього існує», – підкреслив він.

Раніше глава Європейської комісії Урсула фон дер Ляйєн пригрозила забороною на експорт компанії AstraZeneca. Компанія поставила тільки частину узгодженої кількості препарату.

Напередодні Європейське агентство лікарських засобів (EME) визнало, що вакцина AstraZeneca повністю «безпечна і ефективна» і це очевидний факт.

Раніше у Всесвітній організації охорони здоров’я опублікували результати досліджень зв’язку вакцинації препаратом AstraZeneca і тромбозом. Поки жодної смерті після введення цієї вакцини від COVID-19 в світі не зареєстрували.

В Україні з понад 62 тисяч щеплень від коронавірусу була зафіксована 361 побічна реакція на вакцину, що становить близько 0,5%. Два випадки побічної реакції вимагали медичного нагляду.

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що інтервал між щепленнями вакциною від коронавируса AstraZeneca збільшили до 90 днів. Раніше другу дозу вакцини можна було вводити через 28 днів.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.