У Кабміні повідомили, коли планують переглянути держбюджет

У Кабміні повідомили, коли планують переглянути держбюджет

У Кабміні повідомили, коли планують переглянути держбюджет

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Кабмін може переглянути проект держбюджету після першого кварталу 2021 року. Для цього необхідно збільшити доходи держави.

Про це прем’єр сказав під час засідання уряду.

«Хочу підкреслити, що важливою філософією бюджету також залишається його реалістичність і збалансованість. Зокрема, якщо ми будемо бачити збільшення виконання доходів держави, то після першого кварталу бюджет можливо і буде переглянутий», – пояснив Шмигаль.

Всі кошти, які заробить держава понад планового, підуть на соціальні виплати, підкреслив прем’єр-міністр.

«Зокрема, в частині збільшення деяких соціальних виплат, в тому числі ще більшого підвищення зарплат для лікарів. Зараз зростання зарплат запланованио на рівні 30% або приблизно плюс 2,5 тисячі гривень в середньому. Тобто всі кошти, які держава заробить понад планово, підуть на зарплати і соціальні виплати людям, в тому числі і нашим медикам», – додав він.

Раніше народні депутати прийняли в другому читанні і в цілому законопроект №4000 про Державний бюджет України на 2021 рік.

Фінансування сфери цифрової трансформації в Україні в 2021 році складе 1,789 млрд грн, в тому числі 500 млн грн на підключення до інтернету 6 тис. Об’єктів в селах і 602 млн грн – на Національну програму з інформатизації. Такі показники закладені в закон «Про державний бюджет України на 2021 рік», прийнятий парламентом у вівторок.

Закон «Про Державний бюджет України на 2021 рік» передали на підпис президенту Володимиру Зеленському. Раніше документ підписав голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.