У яких регіонах України найближчим часом посилять карантин

У яких регіонах України найближчим часом посилять карантин

У яких регіонах України найближчим часом посилять карантин

Найближчим часом низка українських областей та міст планують посилити протиепідемічні обмеження.

10 жовтня карантин посилили у Харкові – місцева влада ввела обмеження «помаранчевої» зони. А трьом областям України загрожує «червоний» рівень епіднебезпеки – це Львівська, Сумська та Херсонська область, пише РБК-Україна.

Посилення карантину у Харкові

З 10 жовтня у Харкові обмежуються масові заходи, а влада міста активізує вакцинацію та тестування на коронавірус. Крім того у Харкові скоротили максимальну заповнюваність кінотеатрів і театрів до 50%, а кількість пасажирів у громадському транспорті та метро зменшили до кількості сидячих місць.

Водночас навчальні заклади в Харкові продовжать роботу, оскільки в місті вакциновано понад 80% працівників сфери освіти. Робота кафе, ресторанів та розважальних закладів не зміниться, якщо працівники будуть вакциновані.

Посилення карантину у Львові

Львів планує посилити карантин з 18 жовтня. Учні 5-11 класів та позашкільні заклади освіти перейдуть на дистанційне навчання на тиждень, а потім буде тиждень канікул.

Лікарні міста призупинять планові госпіталізації та операції, щоб залишити місця для пацієнтів з COVID-19. Також будуть рекомендувати обмежити розважальні масові заходи та роботу рішення щодо роботи ринків, закладів харчування, магазинів та іншого бізнесу.

Посилення карантину у Львівській області

На Львівщині можуть протягом цього тижня ввести обмеження «червоної» зони через стрімке погіршення ситуації із захворюваністю на коронавірус.

«Зараз ми говоримо про те, що все добре, але є об’єктивні показники, які дають підстави говорити про те, що найближчим часом ми все ж очікуємо посилення карантину», – пояснив директор Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Посилення карантину у Сумській області

Сумська область може перейти в «червону» зону протягом кількох днів. Директор обласного лабораторного центру Володимир Збаразький каже, що регіон уже за трьома показниками відповідав «помаранчевій» зоні і якщо протягом двох найближчих днів дані не покращаться, то регіон автоматично перейде в «червону» зону.

Посилення карантину у Херсонській області

За словами глави МОЗ Віктора Ляшка, Херсонщина може перейти до червоної зони карантину найближчим часом. Відповідне рішення розглядатимуть 12-13 жовтня.

Нагадаємо, за останню добу в Україні зафіксовано 11 344 нові випадки COVID-19.  На сьогодні 16 областей України відповідають показникам помаранчевої зони.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.